Ladies & Gentlemen, These Are 20s!

U sredu, 31.januara 2018. godine u restoranu Ribarac, održano je tematsko veče “Ladies and Gentlemen these are 20s” na kojoj je 220 gostiju sa studentima treće godine hotelijerstva, gastronomije i turizma moglo da se upozna sa  muzikom, plesom, kulturom, modom i izumima dvadesetih godina prošlog veka.
Veče je imalo cilj da kroz animaciju naših studenata u vidu glume, pesme i plesa dočara zlatne dvadesete, kroz priču o Velikom Getsbiju, Koko Šanel, džezu, čarlstonu, kao i sva tadašnja velika dostignuća.
Gosti su bili  dekanica Prirodno – matematičkog fakulteta prof dr. Milica Pavkov Hrvojević, direktor Departmana za geografiju, turizma i hotelijerstvo prof dr. Lazar Lazić, brojni profesori, roditelji, prijatelji i sugrađani.
Novčana donacija od prodaje karata i od donatora namenjena je trogodišnjim blizancima Sari i Andreju Dedoviću, obolelim od celebralne paralize. Slatkiši i igračke su takođe donirani Sari i Andreju.
Realizaciju projekta su pomogli:  restoran Ribarac, EXIT, Gomex, La Viva sokovi, Salaš 138 Čenej, Vital, Palas Asa, Doo Cartiere.
Vredne nagrade u tomboli priređenoj za goste obezbedili su: friterski salon Duo, salon Dve mašnice, XOXO beauty salon, studio za negu lica i tela Olbina, Posh, Prirodna kozmetika Sofi, Parfimeria Tifani, Wolf mobile, Bella hemijska čistiona, Arena Cineplex, Victoria Fenix, Toster bar, restoran Mali Leo, Astal Šaren, Restoran Veliki, Kristina Brković, Exit …

Dobrodošli na naše tematske večeri!

Predmetni profesor, prof. dr Anđelija Ivkov-Džigurski
Asistent, doc. dr Igor Stamenković