Institute of hospitality електронска библиотека

Институт за хотелијерство (The Institute of Hospitality) је стручно тело за менаџере који раде и студирају угоститељство (хотелијерство, ресторатерство и гастрономију). Ово је водећа мрежа у угоститељској индустрији више од 75 година. Институт промовише највише професионалне стандарде управљања и образовања и њено чланство обухвата више од 100 земаља широм света.

Универзитет у Новом Саду, Природно-математики факултет, Департман за географију, туризам и хотелијерство, Катедра за хотелијерство и Катедра за гастрономију су нови чланови Института за хотелијерство, односно чланови образовне шеме (Education Membership Scheme – EMS).
ЕМС пружа студентима чланство у Институту захваљујући Фондацији хотелијера.

Кликните овде за преглед ел. ресурса и доступне погодности:

Студенти хотелијерства и гастрономије могу се обратити:

• др Бојана Калењук, доцент;
  • др Драган Тешановић, редовни професор;
  • др Ивана Блешић, ванредни професор;
  • др Милан Брадић, ванредни професори
  • др Светлана Вукосав, ванредни професор;
    како би добили инструкције о томе како да креирају свој лични број за чланство Института и пријаву.