Mladi mare, kako stari stare 13.05.2014. i 16.05.2014.

U utorak 13.05.2014. i 27.05.2014. godine, a sve sa početkom u 10h u Gernotološkom centru -Liman, kao i u Gernotološkom centru-Futog, grupa od 15 studenata III godine, Menadžmenta u hotelijerstvu, Departmana za geografiju,turizam i hotelijerstvo,Prirodno-matematičkog fakulteta u Novom Sadu, a uz podršku i pomoć prof. dr Anđelije Ivkov-Džigurski i asistenta mr Igora Stamenkovića realizovala je praktični deo ispita iz predmeta ,,Animacija i logistika u turizmu” kroz animatorski program za odrasle pod nazivom: ,,Mladi mare, kako stari stare “. Program je podrazumevao virtuelno turističko putovanje kroz najpoznatije banje Srbije, kao i najpoznatije banje u zemljama u regionu i Evropi.
Program je realizovan kroz nekoliko skečeva, muzičke tačake i predstavljanje svake destinacije i davanja najvažnijih informacija o istim. Na kraju programa upriličena je i nagradna igra, pri čemu su dodeljeni pokloni od donatora: ,,Tehnomanija“, pekara ,,Fit Bery“, pekara,, Beljin“,  pčelar ,,Radovanović“, stomatološka ordinacija “M & M“, štamparija ,,Yugo“ .Projekat je bio humanitarnog karaktera. Sva prikupljena robna sredstva dodeljena su pomenutim gernotološkim centrima.

Dobrodošli na naše tematske večeri!

Predmetni profesor, dr Anđelija Ivkov Džigurski
Asistent, mr Igor Stamenković