Од путовања до сазнања

У четвртак, 14. децембра 2018. године са почетком у 11ч у новосадском вртићу “Калимеро”, група од 12 студената III године Природно-математичког факултета, смера Хотелијерство реализовали су практични део испита “Анимација и логистика у туризму” кроз представу и радионицу за децу “Од путовања до сазнања”.
Циљ овог дружења био је да студенти кроз представу приближе деци различите културе и да их упознају са свим континентима света, али исто тако да схвате да без обзира колико били различити, да смо сви заправо једно те исто-људи.
Гости представе били су професори Природно-математичког факултета, васпитачи и око 30 деце.
Имајући у виду да је овај пројекат хуманитарног карактера, уручење поклон пакет вртићу “Калимеро” у виду школског прибора и  средстава за рад, таође су наручене и играчке за децу и књиге,  који су студенти прикупили уз помоћ донатора.
Поред поклона, вртићу “Бубица” је уручен штампач.
Главни покровитељ: Природно-математички факултет, Департман за Географију, Туризам и Хотелијерство.
Реализацију овог хуманитарног пројекта подржали су: “Центар за ревизију и ек.истраживања“,
” Најевропљанин Д.О.О “, “МаxЦон Д.О.О”, “Унисел”, “Инобачка Д.О.О”, Стр”Буба мара”, Папирница “Круг”,” Универзал Д.О.О”, Сзтр”Д&В” и  Књижара “Лагуна”.

Добро дошли на наше тематске догађаје!
Предметни професор, проф.др Анђелија Ивков- Џигурски
Асистент, доц.др Игор Стаменковић